Operator maszyn i sprzętów, M/K

Oferta pracy dodana przez: Work Service Czech s.r.o., w dniu: 2019-03-12

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.

Nasz ważny klient jest cenionym na arenie międzynarodowej producentem węży, mających zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia.

Aktualnie prowadzę rekrutację na stanowisko: Operator maszyn.

Zatrudnienie w czeskim mieście Opava.

System pracy: 3 zmiany od poniedziałku do piątku.

Zadania:
Łatwa obsługa maszyn oraz sprzętu do wyrobu węży.
Dbanie o powierzony sprzęt i maszyny.
Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:
Odpowiedzialne traktowanie obowiązków pracowniczych.
Chęć do pracy.
Doświadczenie w pracy jako operator maszyn jest zaletą, ale nie jest wymagane.
Zmotoryzowanie.

Oferta współpracy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: około 3.900 PLN miesięcznie brutto.
Premia od majstra.
Dodatek za pracę w godzinach nocnych.
Bony żywieniowe.
Dodatek transportowy.
Dofinansowanie biletów na przedstawienia kulturalne oraz na sport.
25 dni pełnopłatnego urlopu.
Pracę w sympatycznym kolektywie.
Możliwość rozwoju kariery.
Ponadto: pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy, opiekę koordynatora.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opava

Wynagrodzenie: 3900

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +420601311219

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRybnik.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty