Sortowacz

Oferta pracy dodana przez: Agata Kwiec Hrquality, w kategorii: Praca fizyczna

Sortowacz

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Agata Kwiec Hrquality, w dniu: 2020-11-26

Pełna treść ogłoszenia:

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta szukamy Kandydatów na stanowisko:

Sortownik

Miejsce pracy:

Rybnik, Katowice

Oczekiwania:

- dyspozycyjność;

- umiejętności organizacji pracy;

- samodzielności;

- chęci do pracy;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

- segregowanie przesyłki (skanowanie oraz przenoszenie paczki za pomocą taśmociągu);

- sprawdzanie przesyłek nie doręczonych poprzedniego dnia oraz ich przekierowane;

- ustawianie wózków platformowych i klatek transportowych;

- rozładowywanie i załadowywanie transportu do innych oddziałów;

- wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na magazynie.

Oferujemy:

- współpracę na podstawie umowy zlecenia;

- stawka 17,00 zł brutto;

- wynagrodzenie zawsze na czas;

- dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rybnik

Wynagrodzenie: 17,00 brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: + 48 12 350 66 61

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRybnik.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty